Additional information
| Weight | 0.117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 4 × 1 in |
| Brand Name | CENSHION |
| High-concerned chemical | None |
| Luminous Flux | <60 |
| Is Batteries Included | Yes |
| Origin | Mainland |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS, RoHS, FCC, CE, CCC |
| Width | 1.38 |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Item Type | Bar Lights |
| Usage | EMERGENCY |
| Is Dimmable | Yes |
| Model Number | 1803 |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Use | Indoor Lighting |
| Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.