Additional information
| Weight | 0.155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 15 × 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Type | Paper Holders |
| Model Number | Kitchen paper roll holder |
| Choice | yes |
Price range: $13.17 through $15.09
| Weight | 0.155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 15 × 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Type | Paper Holders |
| Model Number | Kitchen paper roll holder |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.