Additional information
| Weight | 0.157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Installation Method | self-contained |
| Material | ABS |
| Choice | yes |
$10.59
53 in stock
| Weight | 0.157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Installation Method | self-contained |
| Material | ABS |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.