Additional information
| Weight | 0.049 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 2 in |
| Brand Name | other |
| Origin | Mainland |
| Voltage | 5V/2A |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Certification | CE |
| Model Number | Bluetooth LED Strip Lights Smart 5050 |
| Smart home platform | Other |
| Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.