Additional information
| Weight | 0.080 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Feature | Other |
| No. of Hooks | 1 pcs |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Price range: $4.05 through $11.28
| Weight | 0.080 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Feature | Other |
| No. of Hooks | 1 pcs |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.