Additional information
| Weight | 0.058 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 2 in |
| Brand Name | other |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 5V |
| Luminous Flux | <60 |
| Type | Atmosphere |
| Is Batteries Included | Yes |
| Shape | Round |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Nominal Voltage | Other |
| Origin | Mainland |
| Certification | ce |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | Plastic |
| Is Smart Device | No |
| Power Generation | Motion |
| Item Type | Night Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Use | EMERGENCY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.