Additional information
| Weight | 0.379 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 17 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Function | Other |
| Material | Wood |
| Feature | Other |
| SKU | ZP0736 |
| Choice | yes |
$26.43
5 in stock
| Weight | 0.379 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 17 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Function | Other |
| Material | Wood |
| Feature | Other |
| SKU | ZP0736 |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.